Mayamy Bronsun mus foam szampon do brwi i rzęs 100ml

45,00

czekamy na dostawę

szybkie płatności

Mayamy Bronsun mus foam szampon do brwi i rzęs 100ml z ekstraktem z malwy szybko, skutecznie i delikatnie oczyszcza rzęsy, przestrzeń między rzęsami i skórę powiek z resztek makijażu i innych zanieczyszczeń. Idealna do codziennej pielęgnacji przedłużanych i naturalnych rzęs, także po laminowaniu. W profesjonalnej pielęgnacji przygotowuje rzęsy do zabiegów przedłużania, laminowania i rekonstrukcji. Nadaje się do delikatnego oczyszczania skóry twarzy bez uczucia dyskomfortu. Pianka, mus Mayamy Lash Foam jest bardzo wydajna wystarcza do wykonania nawet 250 zabiegów.

Bezpieczna i hipoalergiczna formuła jest wolna od olejków, alkoholu, parabenów, siarczanów i barwników. pH neutralne. Pianka nie podrażnia i nie wysusza skóry.

Ekstrakt z malwy – działa kojąco i nawilżająco, pomagając w tworzeniu bariery ochronnej. Wygładza naskórek rzęs, zapobiegając kruchości.
Betaina to naturalny składnik, który ma zdolność zatrzymywania wilgoci, zmiękczania rzęs i nadawania im połysku.
Pantenol – odbudowuje strukturę rzęs od wewnątrz, nadając im elastyczność i sprężystość.
Gliceryna – nawilża i zapobiega odparowywaniu wilgoci.
Miękkie środki powierzchniowo czynne delikatnie oczyszczają skórę, nie powodując dyskomfortu.
Sposób stosowania:
W codziennej pielęgnacji niewielką ilość pianki nanieś na dłonie, rozprowadź na rzęsach i delikatnie oczyść je przesuwanymi ruchami palców wskazujących od nasady aż po same końce. Następnie ostrożnie spłucz piankę, osusz rzęsy niestrzępiącą się ściereczką i przeczesz po wyschnięciu.

Środki ostrożności: Wyłącznie do użytku profesjonalnego. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z błonami śluzowymi. W przypadku kontaktu spłukać dużą ilością wody. Trzymać z dala od dzieci. Przed użyciem wykonaj test alergenny. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej zasięgnij porady lekarza. Możliwa indywidualna nietolerancja składników.
Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze od +5 °С do +25 °С, unikać promieni słonecznych
Opakowanie: 100 ml
Waga z opakowaniem, g: 167

Okres trwałości: Przed otwarciem: 24 miesięcy / Po otwarciu: 6 miesięcy