Bronsun farbka do brwi i rzęs #5 LIGHT BROWN 15ml

65,00

Na stanie

szybkie płatności

Bronsun farbka do brwi i rzęs #5 LIGHT BROWN 15ml

Nowa formuła pozbawiona amoniaku gwarantuje delikatne działanie na strukturę włosów. Farba w żelu nie wysusza włosków, dlatego idealnie nadaje się do zabiegów takich jak laminacja rzęs i długotrwała stylizacja brwi.

Nowa linia farb BRONSUN® to:

  • jeszcze wygodniejsza konsystencja farby;
  • zabarwiona baza do wizualnej kontroli aplikacji;
  • zmieniono bazę kolorystyczną, dzięki czemu znane kolory błyszczą nowymi odcieniami.

Kolory stały się jaśniejsze i bardziej nasycone! Zalecamy przetestowanie mieszanek przed pracą, aby uzyskać idealny efekt. BRONSUN® New Formula należy używać wyłącznie z aktywatorami Bronsun wyprodukowanymi we wrześniu 2023 r. i później.

Bronsun farbka farba do brwi BROWN 15ml to pierwszy wyjątkowo trwały żel do rzęs i brwi z efektem henny: koloryzuje nie tylko włosy, ale także skórę, zapewniając wyrazisty i bogaty efekt. BRONSUN® to mistrz wytrzymałości: do 2 tygodni na skórze / od 7 tygodni na włosach. Żelowa konsystencja nie rozprowadza się, wygodnie rozprowadza się na sylwetce. Formuła bez amoniaku gwarantuje delikatny wpływ na strukturę włosów. Farba żelowa nie wysusza włosków, dlatego idealnie nadaje się do zabiegów takich jak laminowanie rzęs oraz długotrwała stylizacja brwi.

Light Brown #5 to odcień o średniej intensywności. Idealny do włosów rudych, średnich i jasnobrązowych z motywami słomy, złota i popiołu.

UGT: 7
Baza: żółta
Intensywność koloru: średnia

Okres ważności po otwarciu: 12 miesięcy.
Jedno opakowanie żelowej farby do rzęs i brwi BRONSUN® wystarcza na aż 40 zabiegów.
Środki ostrożności: • Unikaj kontaktu z oczami. • Przetestuj reakcję alergiczną przed użyciem. • Przeciwwskazane w przypadku uszkodzonej skóry w miejscu aplikacji.

Sposób stosowania: Wymieszaj utleniacz Bronsun i farbę żelową Bronsun w proporcji 1:1 w niemetalowym pojemniku, dokładnie wymieszaj, aż będzie gładka. Zalecamy użycie 0,5 cm farby i równej ilości utleniacza. Za pomocą pędzla nanieś powstałą kompozycję ściśle według pożądanego kształtu brwi. Farbę należy nakładać szybkimi ruchami, cienką warstwą, bez przerw. Ostrożnie pomaluj skórę, unosząc włosy. Uważaj na wyraźne linie. Delikatnie nałóż farbę na rzęsy równomierną warstwą. Podczas procesu barwienia oczy powinny być zamknięte.
Czas ekspozycji farby na brwiach wynosi 7-20 minut i zależy od pożądanego rezultatu. Nasycenie odcienia i stopień zabrudzenia skóry zależy od czasu ekspozycji farby.
Czas ekspozycji farby na rzęsach wynosi 10-15 minut.
Po upływie czasu należy ostrożnie usunąć farbę z brwi/rzęs wilgotnym wacikiem zwilżonym wodą. Resztki farby dokładnie spłukać wodą. Nie otwieraj oczu, dopóki farba nie zostanie całkowicie usunięta z rzęs.
Wynik barwienia zależy od rodzaju skóry, koloru, indywidualnych cech.