Bronsun aktywator kremowy 3% 20 ml

28,00

Na stanie

szybkie płatności

Bronsun aktywator kremowy 3% 20 ml umożliwia, osiągniecie odpowiedniej konsystencji produktu koloryzującego. Dzięki temu aplikacja preparatu staje się szybka i łatwa.

Sposób stosowania: wymieszaj aktywator Bronsun i farbę żelową Bronsun w proporcji 1:1 w niemetalowym pojemniku, aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Zalecamy użycie 0,5 cm farby i równej ilości utleniacza. Za pomocą pędzla nanieś powstałą kompozycję ściśle według pożądanego kształtu brwi. Farbę należy nakładać szybkimi ruchami, cienką warstwą, bez przerw. Ostrożnie pomaluj skórę, unosząc włosy. Uważaj na wyraźne linie. Delikatnie nałóż farbę na rzęsy równomierną warstwą. Podczas procesu barwienia oczy powinny być zamknięte. Czas ekspozycji farby na brwiach wynosi 7-20 minut i zależy od pożądanego rezultatu. Nasycenie odcienia i stopień zabarwienia skóry zależy od czasu ekspozycji farby. Czas ekspozycji farby na rzęsach wynosi 10-15 minut. Po upływie czasu ostrożnie usuń farbę z brwi/rzęs wilgotnym wacikiem, zwilżony wodą. Resztki farby dokładnie spłukać wodą. Nie otwieraj oczu, dopóki farba nie zostanie całkowicie usunięta z rzęs. Efekt barwienia zależy od rodzaju skóry i koloru.

Środki ostrożności: Wyłącznie do użytku profesjonalnego. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu natychmiast spłukać dużą ilością wody. Ten produkt może powodować reakcje alergiczne. Zaleca się wykonanie testu wrażliwości przed zabiegiem. Trzymać z dala od dzieci. Nie używać do celów innych niż przeznaczenie produktu.

Okres ważności zamknięty: 36 miesięcy

Okres ważności po otwarciu: 12 miesięcy

Przeznaczenie: Koloryzacja brwi i rzęs

Kraj pochodzenia: ROSJA

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze od +5 C do +25 C bez bezpośredniego narażenia na działanie promieni słonecznych

Opakowanie: 20 ml

Kolor kompozycji: biały

Waga z opakowaniem, g: 28,5